Zbritje

Curasept – Daycare Gel Toothpaste

640 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Curasept Daycare Gel Toothpaste

Një gamë e re produktesh për të përmirësuar higjienën e përditshme orale.

Formula krejt e re e pastës së dhëmbëve Daycare Protection Booster rrit mbrojtjen natyrale të zgavrës së gojës.

Kompleksi inovativ CPC-HAP së bashku me vajrat esencialë veprojnë në mënyrë efektive për të parandaluar prishjen e dhëmbëve dhe neutralizimin e erës së keqe të gojës.

Përmbajtja e fluorit, ksilitolit dhe glicerofosfatit të kalciumit kontribuon në mbrojtjen dhe forcimin e smaltit të dhëmbëve.

 • Veprim i fortë dhe i zgjatur antibakterial.
 • Efektive në parandalimin e pllakës dentare dhe problemeve të mishrave të dhëmbëve (inflamacion, gjakderdhje).
 • Veprim kundër aromës së keqe të gojës.
 • Rindërton dhe mbron dhëmbët.
 • Pa SLS.
 • Pa mentol.
 • Paketim i riciklueshëm

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet të përdoret 2 herë në ditë.

Info. Shtesë

Firma

Curasept

Mosha

Të gjithë

Sasia

75ml

Forma

Tubet

Lloji

Fruit sensation, Herbal Invasion

CPC-HAP complex (Cetylpyridinium Chloride and Hydroxyapatite)
NaF (Sodium Fluoride) 900 ppm
Menthol, Eucalyptol, Thymol, Methyl Salicylate

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Curasept – Daycare Gel Toothpaste”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART