- 20%

Curasept – Daycare Gel Toothpaste Junior

640 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Curasept  Daycare Gel Toothpaste Junior

Pastë dhëmbësh e përshtatshme për fëmijë nga 7 deri në 12 vjeç me aromë çamçakëzi.

Pastë dhëmbësh Daycare Protection Junior është çelësi për një higjienë më të mirë orale për fëmijën tuaj. Formula e avancuar përmban një kombinim të kompleksit CPC-HAP (klorur cetilpiridinium dhe hidroksiapatit), fluorid natriumi 900 ppm (pjesë për milion), vajra esencialë dhe është pa SLS.

 • Lufton prishjen e dhëmbëve dhe sëmundjet e mishrave të dhëmbëve
 • Efektive kundër halitozës
 • Veprim dezinfektues afatgjatë
 • Efekt rimineralizues
 • E përshtatshme për fëmijë 7-12 vjeç
 • Me shije çamçakëzi

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet dy herë në ditë dhe jo më shumë se 3 herë, të gëlltitet sa më pak gjatë larjes.

Firma

Curasept

Mosha

7+

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Sorbitol, Aqua, Hydrated Silica, Glycerin, Xylitol, Cocamidopropyl Betaine, Cetylpyridinium Chloride, Sodium Fluoride, Hydroxyapatite, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Calcium Glycerophosphate, 1,2-hexanediol, Cetraria Islandica Extract, Potassium Nitrate, Aroma, Stevia Rebaudiana Leaf/stem Extract, Potassium Acesulfame, Propylene Glycol, Propanediol, Cellulose Gum, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Citric Acid, C.I. 19140, C.I. 17200, C.I. 42090, Benzyl Alcohol, D-Limonene.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Curasept – Daycare Gel Toothpaste Junior”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART