- 10%

Curasept – Biosmalto Trajtim i përditshëm

702 Lekë

(Biosmalto Trattamento Quotidiano)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Curasept Biosmalto eshtë një pastë dhëmbësh që përdoret çdo ditë për të rivendosur smaltin e dhëmbëve duke zvogëluar dhe lehtësuar shqetësimin për shkak të ndjeshmërisë së dhëmbëve.

Curasept Biosmalto për dhëmbë të ndjeshem – Trajtim i përditshëm është një produkt veçanërisht i indikuar për pacientët që vuajnë nga ndjeshmëria e shkaktuar nga humbja e smaltit, periodontiti dhe/ose recesioni i gingivave. Rindërton dhe ri-mineralizon smaltin dhe dëmtimin pas gërryerjes dhe erozionit dhe gjithashtu zvogëlon ndjeshmërinë e dhëmbëve edhe pas trajtimit dentar dhe zbardhimeve. 

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoreni 2 herë në ditë si një pastë të zakonshme.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Curasept

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Curasept – Biosmalto Trajtim i përditshëm”

LART