- 20%

Curasept – Biosmalto, pastë për dhëmbë sensitiv

Original price was: 1,200 Lekë.Current price is: 960 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Curasept – Biosmalto, pastë për dhëmbë sensitiv

Veprimi i kombinuar i mikrokristaleve specifike mbron dhe rindërton indet e forta të dhëmbëve dhe zvogëlon ndjeshmërinë falë lidhjes me klorurin e stronciumit, i cili mbyll tubulat dentinale. Kjo pastë dhëmbësh rrit rezistencën ndaj sulmeve acidike nga bakteret, ushqimet, pijet dhe refluksi gastroezofageal.
Zvogëlon shpejt ndjeshmërinë e dhëmbëve. Parandalon prishjen e dhëmbëve dhe pengon formimin e pllakave. Riparon dhe rimineralizon smaltin dhe dentinën. Mbron nga erozioni acid dhe gërryerja.

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoreni dy herë në ditë, deri në zhdukjen e simptomave.
Nuk është e nevojshme të shpëlahet.

Firma

Curasept

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Curasept – Biosmalto, pastë për dhëmbë sensitiv”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART