Kryefaqja » Produktet » Farmaci » Kujdesi ndaj gojës » Furça dhëmbësh » Curaprox – Furçë dhëmbësh (ultra soft)

Curaprox – Furçë dhëmbësh (ultra soft)

600 Lekë

In stock

Curaprox toothbrush ultra soft

In stock

Firma:

Përshkrimi i Produktit

Gingivat e dashurojnë këtë furçë dhëmbësh: falë 5,460 fijeve CUREN® . Një furçë CS 5460 ultra soft ofron butësi të pakrahasueshme dhe efiçience.

E njihur në të gjithë botën me 5,460 fije CUREN® dhe diameter 0.1 mm.

Info. Shtesë

Firma

Curaprox

Mosha

Të gjithë

Forma

Furçë

Sasia

1

Reviews

Nuk ka akoma përshtypje për këtë produkt.

Bëhu i pari që jep një përshtypje për “Curaprox – Furçë dhëmbësh (ultra soft)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *