Curaprox – Furçë dhëmbësh (soft)

(6 përshtypje mbi produktin)

630 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Për njerëzit të cilët janë mësuar me furça pak më të forta, CS 1560 soft është prezantimi ideal me delikatesën e CURAPROX. 1,560 fije CUREN® me diametër 0.15 mm .

Firma

Curaprox

Mosha

Të gjithë

Forma

Furçë

Sasia

1

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  111%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
6 përshtypje për Curaprox – Furçë dhëmbësh (soft)
 • Avatar

  Deni D.


  Hera e dyte qe i porosise super furca sidomos per mishrat e dhembeve

 • Avatar

  Anonymous (blerës i verifikuar)


  shumë e mire dhe delikate per dhëmbët.

 • Avatar

  Anonymous (blerës i verifikuar)


  Eshte super e mire dhe sh e bute. Nuk i ndahem me kesaj furqe

 • Avatar

  Anonymous (blerës i verifikuar)


  E përdor prej shumë kohësh dhe jam super e kënaqur?

 • Avatar

  Gloria K. (blerës i verifikuar)


  Një furçë që nuk do e ndërroj më. Përveçse pastron shumë mirë, nuk më irriton mishrat e dhëmbëve pasi i kam shumë të ndjeshëm.

 • Avatar

  REA K.


  ma kane sugjeruar shume kete furcen,mezi pres ta provoj.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART

×