Curaprox – Enzycal zero

900 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Curaprox – Enzycal zero

Ashtu si të gjitha pastat e dhëmbëve Enzycal: sistemi i laktoperoksidazës rrit efektin antibakterial, anti-fungal dhe antiviral të pështymës; kjo gjithashtu mbështet rrjedhjen e pështymës. Formulë pa SLS: e butë në mukozën e gojës dhe mbron nga acarimi – dhe madje ndihmon në luftimin e ulçerës së gojës.

Pa fluor, përbërje jovajore: perfekt për përdorim gjatë trajtimit homeopatik.

 • Abrazivitet i moderuar.
 • Për të gjithë familjen, 6 vjeç e lart.
 • Nuk përmban fluor natriumi.
 • Pa agjent shkumës SLS.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni pastën në furcë, lageni sipas gjykimit tuaj dhe mbajeni furçën e dhëmbëve në një kënd 45 gradë me mishrat e dhëmbëve, duke larë butësisht sipërfaqet e brendshme dhe të jashtme të dhëmbëve.

Firma

Curaprox

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Glycerin, Steareth-20, Argilla, Titanium Dioxide, Disodium Phosphate, Carrageenan, Sodium Chloride, Aroma, Citric Acid, Sodium benzoate, Limonene, Amyloglucosidase, Potassium Thiocyanate, Glucose Oxidase, Sodium Bisulfite, Lactoperoxidase.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Curaprox – Enzycal zero”

LART