Curaprox – Be You Toothpaste set + Ultra Soft toothbrush

2,000 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Curaprox – Be You Toothpaste set + Ultra Soft toothbrush

Set me 6 Pasta dhëmbësh Curaprox BE YOU + 1 furçë dhëmbësh ultra soft (5460 fije).

Pasta BE YOU ka një efekt zbardhues të dyfishtë të butë dhe natyral, veçanërisht freskues me rruaza mentoli.

 1. Grapefruit & Bergamot Curaprox Be You Rising Star 10 ml
 2. Curaprox Be You Pure Happinnes Pjeshkë & Kajsi 10ml
 3. Curaprox Be You Candy Lover Shalqi 10ml
 4. Curaprox Be You Challenger Gin Tonik & Lotus 10ml
 5. Curaprox Be You Day Dreamer Blackberry & Liquorice 10ml
 6. Curaprox Be You Explorer Apple & Aloe 10ml
Firma

Curaprox

Mosha

Të gjithë

Sasia

10ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Curaprox – Be You Toothpaste set + Ultra Soft toothbrush”

LART