Kryefaqja » Produktet » Farmaci » Kujdesi ndaj gojës » Curaprox – Be You Pure Happiness, Pastë dhëmbësh + Furçë (shije pjeshkë + kajsi)

Curaprox – Be You Pure Happiness, Pastë dhëmbësh + Furçë (shije pjeshkë + kajsi)

2,000 Lekë

(Curaprox Be you Pure Happiness – Toothbrush + Toothpaste Peach + Apricot)

Firma:

Përshkrimi i Produktit

PEACH + APRICOT PURE HAPPINESS

Shija e pjeshkës dhe kajsisë e kombinuar me freskinë e mentolit. Përkujdeset për dhëmbët tuaj duke lënë një aromë të freskët.

Përfshin një pastë 90ml + furçë Ultra Soft CS 5460.

Curaprox Be You ju jep gjithçka ju prisni dhe më tepër: mbron nga kariesi, ju jep një aromë të freskët që zgjat, ndihmon kundër ndjeshmerisë, nuk provokon afte, minimizon pllakat dhe kujdeset për mishrat tuaja. Të gjitha këto falë enzimave, hydroxyapatite dhe bimëve.

  • Efekt zbardhues me glukozë oksidazë
  • Mbrojtje nga kariesi me fluor dhe xylitol
  • Rimineralizon dhe forcon me hydroxylapatite
  • Mentol për freski që zgjat dhe siliza për një pastrim të butë.
  • Echinacea, Devils Claw dhe Pennywort.
  • Kompleks bioflavonoid qitro
  • Provitamin B5 (panthenol)
  • Pa SLS

Info. Shtesë

Firma

Curaprox

Linja

Be You

Mosha

Të gjithë

Forma

Furçë, Tubet

Sasia

1, 90ml

Fluoride is a must. Hydroxylapatite and glucose oxidase, along with natural ingredients, ensure an enzymatic whitening effect that’s gentle on your teeth. And xylitol, birch sugar, tastes sweet as it strengthens your teeth and tackles bacteria. Extracts of echinacea, bitter orange, devil’s claw and Indian pennywort support your mucus membranes and stop inflammation. Plus provitamin B5, which supports the formation of new cells. No SLS, no triclosan, no micro plastic. RDA approx 50. And the power beads? They contain a powerful dose of menthol.

Reviews

Nuk ka akoma përshtypje për këtë produkt.

Bëhu i pari që jep një përshtypje për “Curaprox – Be You Pure Happiness, Pastë dhëmbësh + Furçë (shije pjeshkë + kajsi)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Komento nëpërmjet llogarisë në rrjete sociale
Login with InstagramLogin with Google