Kryefaqja » Produktet » Farmaci » Kujdesi ndaj gojës » Curaprox – Be You Daydreamer, Pastë dhëmbësh + Furçë (shije manaferrë + jamball)

Curaprox – Be You Daydreamer, Pastë dhëmbësh + Furçë (shije manaferrë + jamball)

2,000 Lekë

(Curaprox Be you Daydreamer – Toothbrush + Toothpaste Blackberry + Licorice)

Firma:

Përshkrimi i Produktit

BLACKBERRY + LICORICE DAYDREAMER

Zgjohuni me shijen e manaferrës dhe jamballit, e kombinuar me mentol të freskët. Për një ndjesi freskie që zgjat.

Përfshin një pastë 90ml + furçë Ultra Soft CS 5460.

Curaprox Be You ju jep gjithçka ju prisni dhe më tepër: mbron nga kariesi, ju jep një aromë të freskët që zgjat, ndihmon kundër ndjeshmerisë, nuk provokon afte, minimizon pllakat dhe kujdeset për mishrat tuaja. Të gjitha këto falë enzimave, hydroxyapatite dhe bimëve.

  • Efekt zbardhues me glukozë oksidazë
  • Mbrojtje nga kariesi me fluor dhe xylitol
  • Rimineralizon dhe forcon me hydroxylapatite
  • Mentol për freski që zgjat dhe siliza për një pastrim të butë.
  • Echinacea, Devils Claw dhe Pennywort.
  • Kompleks bioflavonoid qitro
  • Provitamin B5 (panthenol)
  • Pa SLS

Info. Shtesë

Firma

Curaprox

Linja

Be You

Mosha

Të gjithë

Forma

Furçë, Tubet

Sasia

1, 90ml

AQUA, GLYCERIN, HYDRATED SILICA, SORBITOL, XYLITOL, PANTHENOL, AROMA, SODIUM MONOFLUOROPHOSPHATE, XANTHAN GUM, COCAMIDOPROPYL BETAINE, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, DECYL GLUCOSIDE, MALTODEXTRIN, HYDROXYAPATITE (NANO), GLUCOSE OXIDASE, MANNITOL, MICA, SUCRALOSE, CITRIC ACID, GLUCOSE, SODIUM HYDROXIDE, ZEA MAYS STARCH, ECHINACEA PURPUREA ROOT EXTRACT, TITANIUM DIOXIDE, SODIUM CHLORIDE, SODIUM METABISULFITE, CALCIUM CARBONATE, L-MENTHOL, CENTELLA ASIATICA EXTRACT, CITRUS BIOFLAVONOID COMPLEX, POTASSIUM THIOCYANATE, D-LIMONENE, POLYLYSINE, CETYL ALCOHOL, LINALOOL, SILICA, POTASSIUM CHLORIDE, TIN OXIDE, HARPAGOPHYTUM PROCUMBENS ROOT EXTRACT, CI 77007

Reviews

Nuk ka akoma përshtypje për këtë produkt.

Bëhu i pari që jep një përshtypje për “Curaprox – Be You Daydreamer, Pastë dhëmbësh + Furçë (shije manaferrë + jamball)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Komento nëpërmjet llogarisë në rrjete sociale
Login with InstagramLogin with Google