Kryefaqja » Produktet » Farmaci » Kujdesi ndaj gojës » Curaprox – Be You Challenger, Pastë dhëmbësh + Furçë (shije hurmë + gin tonic)

Curaprox – Be You Challenger, Pastë dhëmbësh + Furçë (shije hurmë + gin tonic)

2,000 Lekë

(Curaprox Be you Challenger – Toothbrush + Gin Tonic + Persimmon)

Firma:

Përshkrimi i Produktit

GIN TONIC + PERSIMMON CHALLENGER

Merrni hurmën e ëmbël me një prekje të dëllinjës për të krijuar një eksperiencë speciale. Shtojini kësaj një shije të gin tonik. Çfarë mund të jetë më e mirë! Pa alkool, sigurisht.

Përfshin një pastë 90ml + furçë Ultra Soft CS 5460.

Curaprox Be You ju jep gjithçka ju prisni dhe më tepër: mbron nga kariesi, ju jep një aromë të freskët që zgjat, ndihmon kundër ndjeshmerisë, nuk provokon afte, minimizon pllakat dhe kujdeset për mishrat tuaja. Të gjitha këto falë enzimave, hydroxyapatite dhe bimëve.

  • Efekt zbardhues me glukozë oksidazë
  • Mbrojtje nga kariesi me fluor dhe xylitol
  • Rimineralizon dhe forcon me hydroxylapatite
  • Mentol për freski që zgjat dhe siliza për një pastrim të butë.
  • Echinacea, Devils Claw dhe Pennywort.
  • Kompleks bioflavonoid qitro
  • Provitamin B5 (panthenol)
  • Pa SLS

Info. Shtesë

Firma

Curaprox

Linja

Be You

Mosha

Të gjithë

Forma

Furçë, Tubet

Sasia

1, 90ml

AQUA, GLYCERIN, HYDRATED SILICA, SORBITOL, XYLITOL, PANTHENOL, AROMA, SODIUM MONOFLUOROPHOSPHATE, XANTHAN GUM, COCAMIDOPROPYL BETAINE, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, MALTODEXTRIN, DECYL GLUCOSIDE, HYDROXYAPATITE (NANO), GLUCOSE OXIDASE, MANNITOL, MICA, SUCRALOSE, GLUCOSE, CITRIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, ZEA MAYS STARCH, ECHINACEA PURPUREA ROOT EXTRACT, TITANIUM DIOXIDE, SODIUM CHLORIDE, SODIUM METABISULFITE, CALCIUM CARBONATE, L-MENTHOL, CENTELLA ASIATICA EXTRACT, CITRUS BIOFLAVONOID COMPLEX, D-LIMONENE, POTASSIUM THIOCYANATE, POLYLYSINE, EUGENOL, CETYL ALCOHOL, SILICA,POTASSIUM CHLORIDE, TIN OXIDE, HARPAGOPHYTUM PROCUMBENS ROOT EXTRACT, CI 73360

Reviews

Nuk ka akoma përshtypje për këtë produkt.

Bëhu i pari që jep një përshtypje për “Curaprox – Be You Challenger, Pastë dhëmbësh + Furçë (shije hurmë + gin tonic)”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Komento nëpërmjet llogarisë në rrjete sociale
Login with InstagramLogin with Google