- 20%

Nuxe – Prodigieuse Krem hidratues dite për lëkura normale-mikse

2,880 Lekë

(Crème Prodigieuse Jour ®)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Lëkura normale në mikse
Përkujdesje hidratuese, shlodhëse për të gjitha moshat. Veprim i trefishtë hidratues shlodhës dhe matifikues (falë pudrës minerale) i rikthen lëkurës shkëlqimin e plotë.
Aplikohet në mëngjes në fytyrë dhe dekolte.
Pa paraben.
Rezultati: E hidratuar dhe e mbrojtur, lëkura ruan gjithë shkëlqimin e saj.

Firma

Nuxe

Linja

Prodigieuse

Mosha

20+

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Prodigieuse Krem hidratues dite për lëkura normale-mikse”

LART