Kryefaqja » Produktet » Femra » Fytyra » Hidratimi » Nuxe – Prodigieuse Krem hidratues dite për lëkura normale-mikse

Nuxe – Prodigieuse Krem hidratues dite për lëkura normale-mikse

3,600 Lekë

(Crème Prodigieuse Jour ®)

Firma: ,
Kategoritë: ,

Përshkrimi i Produktit

Lëkura normale në mikse
Përkujdesje hidratuese, shlodhëse për të gjitha moshat. Veprim i trefishtë hidratues shlodhës dhe matifikues (falë pudrës minerale) i rikthen lëkurës shkëlqimin e plotë.
Aplikohet në mëngjes në fytyrë dhe dekolte.
Pa paraben.
Rezultati: E hidratuar dhe e mbrojtur, lëkura ruan gjithë shkëlqimin e saj.

Info. Shtesë

Firma

Nuxe

Linja

Prodigieuse

Mosha

20+

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Reviews

Nuk ka akoma përshtypje për këtë produkt.

Bëhu i pari që jep një përshtypje për “Nuxe – Prodigieuse Krem hidratues dite për lëkura normale-mikse”

Your email address will not be published. Required fields are marked *