- 20%

Nuxe – Prodigieuse, Krem hidratues nate

(1 përshtypje mbi produktin)

3,120 Lekë

Crème Prodigieuse ® Nuit

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Të gjitha llojet e lëkurave
Përkujdesje e mrekullueshme anti-oksiduese, hidratuese dhe çlodhëse e lëkurës gjatë natës . Vonon shenjat e plakjes në mënyrë befasuese. Gjatë natës lëkura ka aftësinë që të rigjenerohet 8 herë më shumë dhe falë prezencës së Lupinus Albus ky proçes do të jetë më i plotësuar duke i ofruar rigjenerim dhe rehati lëkurës. Aplikohet në mbrëmje në fytyrë dhe dekolte.
Pa paraben.

Rezultati: Në mëngjes, lëkura shfaqet e relaksuar, plot shkëlqim dhe e rigjeneruar.

Firma

Nuxe

Mosha

20+

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Nuxe – Prodigieuse, Krem hidratues nate
 • (blerës i verifikuar)

  Shume i mire, aromen e ka te ngjashme me vajin e Nuxe. Aroma eshte pak e forte. Sherbimi eshte shume i mire, porosia vjen brenda 12 oresh.

  • ❤?

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART