- 20%

Nuxe – Prodigieuse, krem hidratues i pasuruar dite për lëkura të thata

2,880 Lekë

(Crème Prodigieuse Enrichie Jour)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Lëkura të thata
Hidraton, çlodh dhe ushqen. Një bashkim unik përbërësish natyralë së bashku me vajin e Sweet Almond i rikthejnë lëkurës së thatë komfortin e dëshiruar. Antioksidues dhe anti-stres.
Aplikohet në mëngjes në fytyrë dhe dekolte.
Pa paraben.

Rezultati: Lëkura rigjen finesën dhe rrezatimin.

Firma

Nuxe

Linja

Prodigieuse

Mosha

20+

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Prodigieuse, krem hidratues i pasuruar dite për lëkura të thata”

LART