Nuxe – Prodigieuse DD krem për fytyrën (SPF 30)

Crème Prodigieuse ® DD Crème

This product is currently out of stock and unavailable.

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Krem hidratues me ngjyre SPF 30, aleat i stilit të jetesës moderne
Crème Prodigieuse ështe pasuruar nga një mburojë ndaj ndotjes urbane që i përshtatet ritualit të përkujdesjes së shpejtë të mëngjesit.
DD Crème siguron mbrojtje ideale nga stresi oksidativ i lëkurës, ndotja dhe UV, në sajë të një kompleksi Daily Défense të përbërë nga:
* Polifenofet antioksiduese te Blue Evertasting dhe Vitaminës E
* Ekstrakt Shea me efekt Anti-Ndotje.
* Filtrat mbrojtës per të mbrojtur lekurën kundër UVA/UVB.
Të gjitha llojet e Iëkurave
Siguron 8 orë hidratim falë glicerinës vegjetale, rrit shkëlqimin , unifîkon dhe zbukuron të gjitha tonet e Iëkurës në sajë të pigmenteve minerale.
Ofron ngjyrim të unifikuar të lëkurës për 12-orë, me 3 nuanca sipas tonit të Iëkurës tuaj si dhe aromën e paimitueshme të Huile Prodigieuse®.

Në tre nuanca :

 • Crème Prodigieuse* DD – Crème claire
 • Crème Prodigieuse* DD – Crème medium
 • Crème Prodigieuse* DD – Crème foncée

Info. Shtesë

Firma

Nuxe

Mosha

Të gjithë

Sasia

30ml

Nuanca

Crème claire, Crème foncée, Crème medium

SPF

30

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Prodigieuse DD krem për fytyrën (SPF 30)”

LART