- 10%

Nuxe – Merveillance Krem korrektues për rrudha të dukshme për lëkura normale

5,130 Lekë 5,700 Lekë

(Creme Merveillance expert)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Lëkura normale
Përkujdesja ideale anti-rrudhë për lëkurën normale. Përveç efektit befasues në relaksimin e rrudhave të thella të mimikës i fal lëkurës pamje të qartë dhe hidratim falë vajit të lajthisë. Aplikohet në mëngjes në fytyrë dhe dekolte të pastruar më parë. Aplikohet në mëngjes pas Sérum Merveillance.
Rezultati: Efekt korrigjues i menjëhershëm me zvogëlim të rrudhave në numër, sipërfaqe dhe gjatësi

Firma

Nuxe

Mosha

40+

Linja

Merveillance

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Merveillance Krem korrektues për rrudha të dukshme për lëkura normale”

LART

×