- 20%

Nuxe – Merveillance Krem nate korrektues i rrudhave për të gjitha llojet e lëkurave

4,560 Lekë

Creme Merveillance expert Nuit

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Të gjitha llojet e lëkurave
Përkujdesja e duhur e natës falë ekstraktît të algave kafe që optimizon rigjenerimin e lëkurës që realizohet më shpejt gjatë natës. Aplikohet në mbrëmje në fytyrë dhe dekolte të pastruar më parë. Aplikohet pas Sérum Merveillance.

Rezultati: Zvogëlim të rrudhave në numër, sipërfaqe dhe gjatësi. Një lëkurë elastike dhe komforte.

Firma

Nuxe

Linja

Merveillance

Mosha

40+

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Merveillance Krem nate korrektues i rrudhave për të gjitha llojet e lëkurave”

LART