- 20%

Nuxe – Merveillance, krem korrektues i rrudhave për lëkura të thata

4,560 Lekë

(Creme Merveillance expert Enrichie)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Krem i pasur korrektues i rrudhave të dukshme

Lëkura të thata deri në shumë të thata
Karakteristikë e lëkurës së thatë është predispozita për t’u shfaqur më shumë rrudha. Kjo përkujdesje specifike menjeherë ushqen intensivisht, i sjell komfort dhe elasticitet lëkurave të thata falë gjalpit Karité.
Aplikohet në mëngjes në fytyrë dhe dekolte të pastruar më parë. Aplikohet pas Sérum Merveillance.
Rezultati: Efekt korrigjues i menjëhershëm me zvogëlim të rrudhave në numër, sipërfaqe dhe gjatësi.

Firma

Nuxe

Linja

Merveillance

Mosha

40+

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Merveillance, krem korrektues i rrudhave për lëkura të thata”

LART