- 10%

Nuxe – Krem hidratant dhe qetësues 24 orësh për lëkura të ndjeshme normale (Fraiche de Beaute)

3,780 Lekë 4,200 Lekë

(Creme Fraiche de Beaute)

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Lëkura të ndjeshme normale
Formë galenike që shkrihet në lëkurë me 8 lloje qumështi vegjetal, që hidraton dhe zbut lëkurën e dehidratuar.
Qetëson falë luleve të bardha, të bajames dhe portokallit, gjetheve të Aloe verës dhe alantoinës.

Rezultati : Lëkurë e freskët,e butë dhe e ngopur. Ndjesia e diskomforit është zhdukur ndjeshëm.

Firma

Nuxe

Linja

Fraiche de Beaute

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Krem hidratant dhe qetësues 24 orësh për lëkura të ndjeshme normale (Fraiche de Beaute)”

LART

×