- 20%

Nuxe – Krem hidratant dhe qetësues 24 orësh për lëkura të ndjeshme normale (Fraiche de Beaute)

(2 përshtypje mbi produktin)

3,360 Lekë

(Creme Fraiche de Beaute)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Lëkura të ndjeshme normale
Formë galenike që shkrihet në lëkurë me 8 lloje qumështi vegjetal, që hidraton dhe zbut lëkurën e dehidratuar.
Qetëson falë luleve të bardha, të bajames dhe portokallit, gjetheve të Aloe verës dhe alantoinës.

Rezultati : Lëkurë e freskët,e butë dhe e ngopur. Ndjesia e diskomforit është zhdukur ndjeshëm.

Firma

Nuxe

Linja

Fraiche de Beaute

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  67%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Nuxe – Krem hidratant dhe qetësues 24 orësh për lëkura të ndjeshme normale (Fraiche de Beaute)
 • (blerës i verifikuar)

  Super hidratant!

 • (blerës i verifikuar)

  Super hidratant! E perdor prej kohesh tashme

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART