- 20%

Nuxe – Krem fytyre i lehtë, hidratant dhe qetësues 24 orësh (Fraiche de Beaute)

3,280 Lekë

(Creme Fraiche de Beaute Light)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Lëkura të ndjeshme, normale dhe  mikse
Emulsion që imiton strukturën e lëkurës falë qumështit vegjetal dhe luleve të bardha që i siguron lëkurës hidratim dhe matifikim gjatë gjithë ditës. Dedikuar lëkurës mikse dhe të dehidratuar.

Rezultati: Lëkurë e ushqyer dhe e rigjeneruar intensivisht.

Firma

Nuxe

Linja

Fraiche de Beaute

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Krem fytyre i lehtë, hidratant dhe qetësues 24 orësh (Fraiche de Beaute)”

LART