- 20%

Nuxe – Krem fytyre i pasur hidratant dhe qetësues 24 orësh (Fraiche de Beaute)

3,280 Lekë

(Creme Fraiche de Beaute Enrichie)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Lëkura të ndjeshme të thata deri në shumë të thata
Përkujdesje kremoze dedikuar lëkurës së thatë dhe të dehidratuar që përveç përbërësve hidratues dhe qetësues 24 orë të gamës përmban edhe elementë ushqyes të domosdoshëm për këtë tip lëkurë.

Rezultati: Lëkurë e ushqyer dhe e rigjeneruar intensivisht.

Firma

Nuxe

Linja

Fraiche de Beaute

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Krem fytyre i pasur hidratant dhe qetësues 24 orësh (Fraiche de Beaute)”

LART