- 20%

COSRX – Ultimate Nourishing Rice Overnight Spa Mask

1,992 Lekë

Përshkrimi i Produktit

COSRX Ultimate Nourishing Rice Overnight Spa Mask

COSRX Ultimate Nourishing Rice Spa Overnight Mask është formuluar me 65% ekstrakt orizi.

Kjo maskë nate jo vetëm që hidraton intensivisht, por edhe ndriçon lëkurën për t’ju dhënë një pamje të freskët dhe të njëtrajtshme. Kjo maskë është e mbushur me oriz dhe niacinamide, dy përbërës të fuqishëm për t’i dhënë lëkurës më tepër shkëlqim.

Vaji i farave të lulediellit hidraton dhe ushqen lëkurën gjatë gjumit. Kjo maskë ka teksturën lehtësisht të absorbueshme të një kremi të lehtë, prandaj përthithet lehtësisht dhe mund të përdoret gjithashtu si hidratues i zakonshëm gjatë ditës ose natës.

 • Si një maskë 3-në-1, ky produkt mund të përdoret si maskë gjatë natës, krem ose si maskë për larje.
 • Ky produkt ka një nivel pH prej 6.5 dhe është pa aromë.
 •  68.9% ekstrakt orizi: një përbërës natyral i njohur në Azi për tonifikimin dhe zbutjen e lëkurës

Udhëzime mbi përdorimin

 • Nëse përdoret si një hidratues i rregullt, aplikojeni si hapin e fundit të rutinës së lëkurës suaj, në fytyrë dhe qafë, duke shmangur sytë dhe gojën.
 • Nëse përdoret si maskë nate, aplikojeni si hapin e fundit të rutinës suaj të natës.
 • Aplikojeni butësisht në të gjithë fytyrën dhe qafën, duke shmangur sytë dhe gojën.
 • Lëreni të veprojë gjatë natës dhe shpëlajeni mëngjesin tjetër.
Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

E thatë, Normale

Forma

Tubet

Sasia

60ml

Oryza Sativa (Rice) Extract, Butylene Glycol, Glycerin, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Betaine, Niacinamide, Dimethicone, 1,2-Hexanediol, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Elaeis Guineensis (Palm) Kernel Oil, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Cetearyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Arginine, Carbomer, Allantoin, Xanthan Gum

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “COSRX – Ultimate Nourishing Rice Overnight Spa Mask”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART