- 20%

COSRX – The Vitamin C 13% serum

(1 përshtypje mbi produktin)

1,880 Lekë

Serum me vitaminë C kundër hiperpigmentimit dhe rrudhave të lëkurës.

Përshkrimi i Produktit

COSRX The Vitamin C 13% serum

The Vitamin C 13% serum është një serum i butë me vitaminë C, i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme për përdorim të përditshëm. Përdorimi i rregullt do të zbehë njollat e errëta, pikat e zeza dhe qukat si dhe do të përmirësojë tonin e lëkurës.

Benefitet e përdorimit:

 • Zbeh njollat, pikat e errëta dhe qukat
 • Njëtrajtëson tonin e lëkurës
 • Përmirëson strukturën e lëkurës
 • Zvogëlon madhësinë e poreve

I përshtatshëm për:

 • Personat që e duan vitaminë C në përdorim të përditshëm
 • Lëkurë me ton të pabarabartë
 • Lëkurë me njolla dhe të hiperpigmentuar
 • Lëkura me rrudha dhe linja të imëta
 • Teksturë të ashpër të lëkurës

Përbërësit kryesor:

 • 13% vitaminë C e pastër – përmirëson njollat dhe tonin e pabarabartë të lëkurës.
 • Tokotrienol (Super Vitamina E) – efikasitet antioksidues deri në 50 herë më të madh se Tocopherol.
 • Acidi Hyaluronik & Allantoin – ofron hidratim dhe lehtëson irritimin.

Udhëzime mbi përdorimin

 • Pastroni lëkurën dhe vendosni një tonik.
 • Më pas aplikoni disa pika serum në lëkurë.
 • Me anë të majave të gishtave masazhoni në mënyrë që të përthithet plotësisht serumi duke filluar nga pjesa e brendshme e fytyrës drejt skajeve.
Firma

COSRX

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

20ml

Water, Ascorbic Acid(13%), Butylene Glycol, Dipropylene Glycol, Tromethamine, 3-0-Ethyl Ascorbic Acid, Panthenol, Acetyl Glucosamine, Caffeine, Sodium Hyaluronate, Sodium Sulfite, Disodium EDTA, Glutathione, Adenosine, Gardenia Florida Fruit Extract, Allantoin, Dextrin, Squalane, Tocotrienols, Tocopherol, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Arginine, Niacinamide, Pentylene Glycol, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për COSRX – The Vitamin C 13% serum
 • Joy M.

  Pas 10 ditesh që e përdor si produkt në mëngjes dhe në darkë , eshte super efektiv. Lëkura duket super! Nuk e ndërroj më!

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART