- 20%

COSRX – The Hyaluronic Acid 3 Serum

Original price was: 2,350 Lekë.Current price is: 1,880 Lekë.

Kategoritë: , , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

COSRX The Hyaluronic Acid 3 Serum

Formulë e fuqishme me acid hialuronik 3%.

Ky serum shumë i përqendruar me acid hialuronik 3% hidraton, zbut, qetëson dhe mbështet barrierën e lagështisë së lëkurës.

Rezultatet klinike:

 • Rrit menjëherë përmbajtjen e hidratimit të lëkurës së jashtme (lagështia e jashtme) 223,95%
 • Rrit menjëherë hidratimin e brendshëm të lëkurës (lagështia e brendshme) 16.35%

Përfitimet

 • Ofron hidratim
 • Forcon barrierën e lëkurës
 • Ruan lagështinë
 • E mbush lëkurën
 • Ofron shkëlqim hidratues për lëkurën

Indikohet për

 • Lëkurën e thatë, e dehidratuar
 • Lëkurën e ashpër
 • Kur përjetoni mbledhjen dhe ngjitjen e grimit pas pjesëve të thata të lëkurës
 • Serum me efikasitet të lartë për të ruajtur hidratimin

Përbërësit kryesorë

 • Acidi hialuronik: Rimbush lëkurën me hidratim duke lehtësuar thatësinë dhe duke rivendosur ekuilibrin e lagështisë së lëkurës
 • NMF (Kompleksi i aminoacideve): Përmirëson barrierën e lëkurës duke mbrojtur kundër thatësisë dhe dehidratimit
 • Ceramidet: Mbrojnë lëkurën nga faktoret e jashtëm

Udhëzime mbi përdorimin

Pas pastrimit, gjatë hapit të aplikimit të serumit, aplikoni disa pika në lëkurë.

Përdorni majat e gishtave për të masazhuar dhe përthithur butësisht serumin, duke filluar nga qendra e fytyrës duke ecur drejt skajeve.

Mund të përdoret në mëngjes dhe/ose në mbrëmje.

Firma

COSRX

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

20ml

Water, Butylene Glycol, Propanediol, Glycerin, Sodium Hyaluronate(3%), Pentylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Diethoxyethyl Succinate, Sodium Polyacryloyldimethyl Taurate, Betaine, Xanthan Gum, Dimethicone, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Sodium PCA, Sodium Lactate, PCA, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Hydrogenated Lecithin, Ethylhexylglycerin, Serine, Alanine, Glycine, Sodium Phytate, Sorbitan Isostearate, PVM/MA Copolymer, Glutamic Acid, Citric Acid, Lysine HCl, Threonine, Arginine, Sodium Methyl Stearoyl Taurate, Proline, Ceramide NP, Cholesterol, Caprylic/Capric Triglyceride, Phytosphingosine, Stearic Acid, Oleic Acid, Alcohol, Tocopherol, Lactic Acid, Caprylyl Glycol, Caprylhydroxamic Acid

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “COSRX – The Hyaluronic Acid 3 Serum”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART