- 20%

COSRX – The AHA BHA PHA LHA 35 Peel

Original price was: 2,630 Lekë.Current price is: 2,104 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

COSRX The AHA BHA PHA LHA 35 Peel

AHA BHA PHA LHA 35 PEEL zbut në mënyrë dramatike strukturën e lëkurës dhe poret e mbingarkuara me një përzierje të fuqishme multi-acidike. Kjo pro-formë eksfolion butësisht dhe minimizon poret, zbulon pamjen e një çehreje më të njëtrajtshme dhe më rrezatuese.

 • Me 35% multi-acide të cilat hyjnë menjëherë në punë për të trajtuar lëkurën.
 • Formuluar në mënyrë unike me vitaminë B12 e cila qetëson lëkurën e irrituar dhe i jep lëkurës ngjyrën e saj rozë natyrale.

Përfitimet:

 • Barazon strukturën e lëkurës
 • Përsos pamjen e  lëkurës
 • Lëkurë me e lëmuar & e butë
 • Minimizon poret

Objektivat: 

 • Lëkurë e ashpër dhe me imperfeksione
 • Tekstura dhe toni i pabarabartë i lëkurës
 • Poret e bllokuara

Kujdes! Ky peeling i koncentruar përmban një përqendrim të lartë të disa acideve*.

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoreni një herë në javë në darkë.

Aplikoni një sasi të madhe në lëkurë të pastër dhe të thatë, duke shmangur zonën e syve dhe buzët.

Lëreni jo më shumë se 10 minuta dhe më pas shpëlajeni me ujë të vakët.

Firma

COSRX

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

30ml

Water, Glycolic Acid, Lactic Acid, Potassium Hydroxide, Gluconolactone, Mandelic Acid, Dipropylene Glycol, Panthenol, Salicylic Acid(2%), Methylpropanediol, 1,2-Hexanediol, Octyldodeceth-16, Citric Acid, Hydroxyethylcellulose, Pentylene Glycol, Sodium Polyacryloyldimethyl Taurate, Cyanocobalamin, Polyacrylate Crosspolymer-6, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Ethylhexylglycerin, Capryloyl Salicylic Acid, Polysorbate 60, Disodium Phosphate, Sodium Phosphate, Tocopherol, Allantoin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “COSRX – The AHA BHA PHA LHA 35 Peel”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART