- 20%

COSRX – Snail Peptide Eye Cream

2,560 Lekë

Krem me ekstrakt kërmilli për trajtimin e rrudhave & rrathët e zinj të syve.

Kategoritë: , , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

COSRX Snail Peptide Eye Cream

Cosrx Advanced Snail Peptide Eye Cream është një zgjidhje e specializuar për kujdesin e lëkurës që synon zonën delikate të syve. I pasur me filtrat dhe peptide të sekretimit të kërmillit, hidraton intensivisht, zvogëlon shenjat e plakjes dhe ndriçon lëkurën rreth syve. Ky krem synon të zvogëlojë linjat e imëta, rrudhat dhe rrathët e errët, duke siguruar një pamje më të lëmuar dhe më rinore.

 • Hidratues: Ky krem për sytë është krijuar për të siguruar hidratim të thellë të lëkurës rreth syve, duke ndihmuar në zbutjen dhe hidratimin e zonës.
 • Kundër plakjes: Përmban peptide që ndihmojnë në minimizimin e linjave të imta dhe rrudhave, duke kontribuar në një pamje më të butë dhe potencialisht në reduktimin e shenjave të plakjes.
 • Ndriçues: Formulimi synon të ndriçojë zonën poshtë syve, duke reduktuar potencialisht shfaqjen e rrathëve të errët dhe duke promovuar një pamje më rrezatuese.

Përbërësit aktivë

 • Niacinamide 2%: me përdorim të vazhdueshëm për të paktën 4 javë redukton humbjen natyrale të ujit të lëkurës sonë, rrit acidet yndyrore dhe ceramidet, duke forcuar barrierën mbrojtëse të lëkurës.
 • Kompleksi i 5 Peptideve: stimulojnë prodhimin e kolagjenit të ri, duke e bërë lëkurën më elastike.
 • Vaji i farës së lulediellit: hidraton dhe ushqen, duke e lënë lëkurën të lëmuar.

Udhëzime mbi përdorimin

Shpërndani një sasi të vogël produkti rreth konturit të syve me majat e gishtave. Përhapni butësisht lëkurën derisa të përthithet plotësisht.

Firma

COSRX

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

25ml

Snail Secretion Filtrate, Butylene Glycol, Glycerin, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, 1,2-Hexanediol, Niacinamide, Water, Palmitic Acid, Arginine, Carbomer, Stearic Acid, Betaine, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Sodium Polyacrylate, Allantoin, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Sodium Hyaluronate, Adenosine,

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “COSRX – Snail Peptide Eye Cream”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART