- 20%

COSRX – Refresh AHA BHA Vitamin C Lip Plumper

1,760 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

COSRX Refresh AHA BHA Vitamin C Lip Plumper

Lip Plumper me ultra shkëlqim që përmban Volufiline dhe derivate vitaminash për t’i lënë buzët tuaja me volum dhe plot energji.

Përdoreni për të arritur buzë të plota kudo, në çdo kohë!

 • Volufilina dhe vitaminat i lënë buzët tuaja të plota dhe plot energji.
 • Komponentët AHA dhe BHA heqin butësisht qelizat e vdekura të lëkurës nga buzët, ndërsa Volufiline dhe derivatet e vitaminës C përmirësojnë shëndetin dhe vitalitetin e tyre.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një sasi të duhur në buzë.

Ju mund të përjetoni ndjesi shpimi për shkak të efektit të fryrjes në varësi të gjendjes së buzëve tuaja, gjë që është e zakonshme për produktet për mbushjen e buzëve (të shkaktuara nga Vanillyl Butyl Ether).

Firma

COSRX

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

20gr

Petrolatum, Hydrogenated Polyisobutene, Polyisobutene, Phytosteryl/Isostearyl/Cetyl/Stearyl/Behenyl Dimer Dilinoleate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Diisostearyl Malate, Ethylene/Propylene/Styrene Copolymer, Sorbitan Sesquioleate, Microcrystalline Wax, Vanillyl Butyl Ether ,Butylene/Ethylene/Styrene Copolymer, Ethylhexylglycerin, Water, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Butylene Glycol, Melia Azadirachta Leaf Extract, Melia Azadirachta Flower Extract, Coccinia Indica Fruit Extract, Amber Powder, Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Extract, Solanum Melongena (Eggplant) Fruit Extract, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Corallina Officinalis Extract, Moringa Oleifera Seed Oil, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Citric Acid, Betaine Salicylate, Anemarrhena Asphodeloides Root Extract

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “COSRX – Refresh AHA BHA Vitamin C Lip Plumper”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART