- 20%

COSRX – Propolis Synergy Toner

Original price was: 2,590 Lekë.Current price is: 2,072 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

COSRX – Propolis Synergy Toner

Ky tonik që përmban 72.6% ekstrakt Propolisi të bletës së zezë dhe 10% ekstrakt mjalti që do ta bëjë lëkurën tuaj të shkëlqyeshme dhe të lëmuar. Një tonik përforcues dhe kombinimi me ampulat me Propolis, do ta bëjë lëkurën tuaj të shëndetshme, të hidratuar dhe të ushqyer.

I shkëlqyer për të gjitha llojet e lëkurës për gjatë gjithë vitit. Për lëkurë të zbehtë, të dehidratuar, lëkurë të irrituar.

 • Ushqyes për lëkurë të shëndetshme
 • Lëkurë e shëndetshme dhe me shkëlqim
 • Redukton skuqjen
 • Përmirëson strukturën e lëkurës

Përbërësit kryesor

 • 72.6% ekstrakt propolisi: Ushqen lëkurën e lodhur duke e lënë të shëndetshme
 • 10.7% ekstrakt mjalti: Rigjallëron lëkurën dhe i jep energji
 • 0.2% Panthenol

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni tonikun si hapin e parë të rutinës suaj të kujdesit të lëkurës pas larjes së fytyrës. Masazhojeni në të gjithë fytyrën për përthithje më të mirë.

Firma

COSRX

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

150ml

Propolis Extract, Honey Extract, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Glycerin, Betaine, Cassia Obtusifolia Seed Extract, Panthenol, Polyglyceryl-10 Laurate, Polyglyceryl-10 Myristate, Ethylhexylglycerin, Sodium Hyaluronate, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Caprylic/Capric Triglyceride

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “COSRX – Propolis Synergy Toner”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART