- 20%

COSRX – Propolis Light Ampoule

2,792 Lekë

Kategoritë: , , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

COSRX Propolis Light Ampoule

Duke shfrytëzuar përfitimet shëruese natyrale të propolisit, ampula e lehtë e propolisit COSRX Full Fit ndihmon në riparimin e lëkurës së dëmtuar duke e ushqyer atë me lagështi.

Kjo ampulë ofron kujdes intensiv me 83% të ekstraktit të propolisit të bletës së zezë, i cili është një përbërës natyral anti-inflamator.

Ampula ndihmon në shërimin e lëkurës dhe zvogëlimin e skuqjes. Lista e përbërësve është e shkurtër dhe e thjeshtë dhe përjashton të gjithë përbërësit e panevojshëm për efekt më të madh.

Shtoni këtë ampulë në rutinën tuaj për lëkurë më të ushqyer me një shkëlqim të shëndetshëm.

 • Efekt ushqyes për lëkurë të shëndetshme dhe me shkëlqim
 • Redukton skuqjen
 • Jep hidratim
 • Qetëson lëkurën
 • Lëkurë e zbehtë, e dehidratuar
 •  Lëkurë e skuqur, e irrituar
 •  pH 6.5~1.0.
 •  Cruelty-free

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mënyrë të njëtrajtshme pas hapit të pastrimit. Masazhojeni butësisht në të gjithë fytyrën për përthithje të shpejtë , më pas vazhdoni me një hidratues.

Firma

COSRX

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

Propolis Extract, Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, 1,2-Hexanediol, Cassia Obtusifolia Seed Extract, Sodium Hyaluronate, Hydroxyethylcellulose, Carbomer, Panthenol, Arginine

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “COSRX – Propolis Light Ampoule”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART