- 20%

COSRX – Oil Free Ultra Moisturizing Lotion

2,048 Lekë

Locion hidratues për të gjitha llojet e lëkurës

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

COSRX Oil Free Ultra Moisturizing Lotion

Oil Free Ultra Moisturizing Lotion është një locion delikat pa peshë, miqësor ndaj lëkurës, plot vitamina dhe antioksidantë që qetëson dhe trajton në mënyrë efektive lëkurën e irrituar.

Përfitimet e përdorimit

 • Qetësues i lëkurës së irrituar
 • Rivendoset lagështia dhe ruhet niveli i hidratimit
 • Depërton shpejt në thellësi të lëkurës
 • Lëkurë e freskët, e butë dhe e lëmuar si mëndafsh

Ka në fokus:

 •  Lëkurën e yndyrshme dhe mikse
 • Të gjitha llojet e lëkurës

Përbërësit kryesor:

 • 70% Betula Platyphylla Japonicaparandalon humbjen e lagështisë në lëkurë duke e bërë atë më të hidratuar dhe mund të përdoret nga çdo lloj lëkure.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni butësisht një sasi të duhur të kremit pas pastrimit dhe tonifikimit dhe eksfoliacionit kimik. Prekni butësisht zonën ku është aplikuar kremi në mënyrë që të përthithet plotësisht. Më pas vendosni kremin tuaj kundër diellit.

Firma

COSRX

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

100ml

Betula Platyphylla Japonica Juice, Butylene Glycol, Glycerin, Dimethicone, Betaine, Cetearyl Alcohol, 1,2-Hexanediol, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Ethylhexylglycerin, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Ethyl Hexanediol, Xanthan Gum, Allantoin, Panthenol, Sodium Hyaluronate, Sodium Lactate, 4-Terpineol, Water

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “COSRX – Oil Free Ultra Moisturizing Lotion”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART