- 20%

COSRX – Galactomyces 95 Tone Balancing Essence

Original price was: 2,390 Lekë.Current price is: 1,912 Lekë.

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

COSRX Galactomyces 95 Tone Balancing Essence

Formuluar me 95% Galactomyces Ferment Filtrate, kjo esencë ndihmon në ushqimin dhe hidratimin e lëkurës dhe me kalimin e kohës e bën atë të duket më rrezatuese dhe e pastër. Përmirësues dhe efektiv për lëkurën e pajetë dhe të dehidratuar.

Vetitë ndriçuese dhe hidratuese:

Galactomyces Ferment Filtrate është përbërësi kryesor që ndihmon në ndriçimin e lëkurës së lodhur  duke i dhënë lëkurës hidratim dhe ushqim.

Ofron hidratim shtesë në lëkurën tuaj:

Acidi hialuronik dhe pantenoli gjithashtu e mbajnë lëkurën të hidratuar dhe të lëmuar duke mbajtur lagështinë brenda lëkurës.

Serum i lehtë:

Tekstura përthithet shpejt në lëkurë, duke e lënë lëkurën të lëmuar dhe të butë pa u ndjerë e yndyrshme.

Udhëzime mbi përdorimin

Pas pastrimit dhe tonifikimit, aplikoni një sasi të vogël në të gjithë fytyrën tuaj.

Përhapni butësisht duke përdorur majat e gishtave për të ndihmuar përthithjen dhe më pas vazhdoni me hidratuesin tuaj.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “COSRX – Galactomyces 95 Tone Balancing Essence”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART