- 20%

COSRX – Full Fit Propolis Honey Overnight Mask

2,312 Lekë

Përshkrimi i Produktit

COSRX Full Fit Propolis Honey Overnight Mask

Maska hidratuese 3 në 1 mund të përdoret si maskë gjatë natës, krem ose si maskë larëse.

E pasur me më shumë se 70% ekstrakt propolisi dhe dyll natyral blete, kjo maskë siguron hidratim intensiv me veti freskuese. Gjithashtu, hidratuesi është aq i lehtë sa përthithet në lëkurë shumë shpejt, duke e lënë lëkurën tepër të hidratuar.

Përfitimet

 • Hidratim intensiv
 • Veti freskuese
 • Jep ndjesi ftohëse për lëkurën e djegur nga dielli.

Udhëzime mbi përdorimin

Si maskë gjatë natës:
Përdoreni në fund të rutinës bazë të kujdesit të lëkurës para gjumit. Aplikoni një sasi të mjaftueshme në lëkurë.

Si maskë larëse:
Aplikoni një sasi të madhe maske dhe lëreni të veprojë për 15 minuta.

Si krem (në mëngjes):
Përdoreni në fund të rutinës bazë të kujdesit të lëkurës dhe vazhdoni me hapin tuaj normal të grimit.

Firma

COSRX

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

60ml

Propolis Extract, Butylene Glycol, Glycerin, Honey Extract, Royal Jelly Extract, 1,2-Hexanediol, Water, Betaine, Cassia Obtusifolia Seed Extract, Carbomer, Arginine, Ethylhexylglycerin, Polyglyceryl-10 Myristate, Polyglyceryl-10 Laurate, Xanthan Gum, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Sodium Polyacrylate, Panthenol, Allantoin, Adenosine, Sodium Hyaluronate, Beeswax

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “COSRX – Full Fit Propolis Honey Overnight Mask”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART