- 20%

COSRX – Centella Blemish Cream

1,832 Lekë

50,79% ujë Centella

7% oksid zinku

Përshkrimi i Produktit

COSRX Centella Blemish Cream

Riparim i shpejtë i njollave dhe trajtim i akneve.
Zbehni shpejt njollat dhe shenjat e akneve me këtë krem trajtues dhe hidratues.

Një trajtim hidratues ushqyes që riparon dhe trajton lëkurën e dëmtuar nga aknet. Kremi gjithashtu siguron kontrollin e sebumit i cili ndihmon në parandalimin e shpërthimeve të ardhshme.

E përkryer për riparimin e dëmtimit të lëkurës pas akneve, si dhe për zbehjen e shenjave të akneve, ky është një trajtim i shkëlqyeshëm për të gjitha llojet e lëkurave.

Përfitimet

 • Qetëson lëkurën e ndjeshme dhe të irrituar
 • Parandalon shenjat e errëta të akneve

Objektivat

 • Lëkura e skuqur dhe e irrituar

Udhëzime mbi përdorimin

Pas pastrimit, tonikut dhe aplikimit të serumit, merrni një sasi të vogël dhe përhapeni në zonat që janë të trazuara dhe/ose të prirura për njolla dhe akne. Përhapni butësisht për absorbim të plotë. Përdoreni në mëngjes dhe në mbrëmje.

Firma

COSRX

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Akneike, Me hiperpigmentime, Sensitive, E yndyrshme

Sasia

30gr

Forma

Vazo

Centella Asiatica Leaf Water, Butylene Glycol, Glycerin, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Zinc Oxide, Dimethicone, Betaine, 1,2-Hexanediol, Viola Tricolor Extract, Elaeis Guineensis(Palm) oil, Elaeis Guineensis(Palm) Kernel Oil, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Centella Asiatica Extract, Zinc PCA, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Xanthan Gum , Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Scutellaria Baicalensis Root Extract
F

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “COSRX – Centella Blemish Cream”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART