- 20%

COSRX – Aloe Soothing Sun Cream (SPF 50+)

1,440 Lekë

Përshkrimi i Produktit

COSRX Aloe Soothing Sun Cream (SPF 50+)

Cosrx Aloe është një krem dielli i përsosur me përfitime të shumta për përdorim të  përditshëm i cili mbron lëkurën nga rrezet e dëmshme UVA dhe UVB me SPF50+ PA+++.

Përveç kësaj, ai gjithashtu siguron hidratim afatgjatë pa shenja ose ndjesi ngjitëse pas aplikimit.

I formuluar me ekstraktin e gjetheve të Aloe Arborescens, kremi qetësues  i diellit është aq i lehtë sa të duket si një hidratues dhe për më tepër nuk lë shtresë të bardhë në lëkurë.

 • Përmban Aloe e cila qetëson lëkurën e skuqur, të thatë dhe të irrituar.
 • Për të gjitha llojet e lëkurës, veçanërisht ato me lëkurë të ndjeshme.

Përfitimet

 • Bllokon rrezet UV
 • Qetëson dhe hidraton lëkurën
 • Teksturë e lehtë

Objektivat

 • Nuk lë shtresë të bardhë në lëkurë
 • Lëkurë e dehidratuar

Udhëzime mbi përdorimin 

Aplikojeni  në fytyrë 30 minuta para ekspozimit në diell.

Përsëriteni gjatë gjithë ditës sipas nevojës, veçanërisht gjatë ekspozimit të zgjatur në diell.

Firma

COSRX

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Sensitive, E thatë, Mikse

Forma

Tubet

Sasia

50 ml

SPF

50+

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “COSRX – Aloe Soothing Sun Cream (SPF 50+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART