- 20%

COSRX – AHA/BHA Clarifying Treatment Toner

Original price was: 1,900 Lekë.Current price is: 1,520 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

COSRX – AHA/BHA Clarifying Treatment Toner

Formulimi i përbërësve AHA+BHA+Purifying Botanical ndihmon në përmirësimin e strukturës së lëkurës, rritjen e vitalitetit dhe kontrollon poret. Eliminon papastërtitë, pastron dhe hidraton lëkurën, të gjitha në një hap.

Karakteristikat

 • Eksfolion sipërfaqen e lëkurës
 • Zbut lëkurën
 • Pastron poret e ngjeshura
 • Balancon prodhimin e yndyrës

I përshtatshëm për

 • Fillestarët e eksfolimit kimik
 • Eksfolim të butë
 • Përdorim i përditshëm
 • Të gjitha llojet e lëkurës duke përfshirë edhe lëkurën e ndjeshme

Përbërësit kryesor

 • Uji i lëvores Salix Alba (Willow) + Ujë  Pyrus Malus (Mollë): Ofron eksfolim të butë dhe ndihmon në reduktimin e puçrrave dhe shenjave nga njollat
 • Acidi glikolik: Eksfolion sipërfaqen e lëkurës dhe zbut lëkurën
 • Betain Salicilate: Pastron poret e ngjeshura dhe balancon prodhimin e yndyrës

Udhëzime mbi përdorimin

Pas pastrimit, spërkateni tonerin në një copë pambuku dhe fshijeni butësisht në fytyrë, duke shmangur zonën e syve dhe gojës.

Për përdorim gjatë ditës, ndiqni me një krem ​​dielli me spektër të gjerë me SPF 30 ose më shumë.

Kujdes!

 • Shmangni përdorimin me acide të tjera (AHA / BHA / Retinol & Vitaminë C)
 • Shmangni përdorimin kur jeni shtatzënë ose ushqeni me gji!
Firma

COSRX

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

150ml

Water, Salix Alba (Willow) Bark Water, Pyrus Malus (Apple) Fruit Water, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Sodium Lactate, Glycolic Acid, Betaine Salicylate, Allantoin, Panthenol, Ethyl Hexanediol

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “COSRX – AHA/BHA Clarifying Treatment Toner”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART