- 20%

COSRX – Advanced Radiance Dual Essence

2,960 Lekë

Përshkrimi i Produktit

COSRX Advanced Radiance Dual Essence

COSRX Advanced Radiance Dual Essence është një produkt i fuqishëm për kujdesin e lëkurës i krijuar për të ndriçuar dhe rigjallëruar lëkurën, me një formulë unike me dy faza që kombinon përfitimet e një esence të lehtë dhe një vaji ushqyes për të promovuar një pamje rrezatuese dhe të hidratuar. Ndihmon në maksimizimin e elasticitetit të lëkurës me përbërësit kompleks të kërmillit të COSRX ndërsa niacinamidi dhe glutationi ndihmojnë në ndriçimin e lëkurës. I përshtatshëm për lëkura të thata, të ndjeshme, që kanë nevojë për kujdes intensiv.

Përfitimet:

 • Mbush rrudhat
 • Shkëlqen
 • Hidraton
 • Nuk lë ndjesi ngjitëse

Përbërësit aktivë:

 • 74.3% Kompleks i trefishtë i ekstrakteve të kërmillit: Një kompleks që kombinon efektet ekzistuese hidratuese dhe mbushëse të filtratit të sekretimit të kërmillit dhe e forcon atë me efektet kundër plakjes të Kërmijve të Zi dhe efektet antibakteriale, antioksiduese dhe mbrojtëse ndaj rrezeve ultraviolet të kërmijve të Artë.
 •  5% niacinamide: Ndriçon lëkurën i jep shkëlqimit dhe forcon barrierën mbrojtëse.
 •  Glutatione: Përmirëson ngjyrën dhe tonin e lëkurës.

 Nuk përmban: Parabene, ngjyrues & aroma artificiale, vajra minerale, silikon.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni 1-2 pompa në lëkurë të pastër, përzieni të dy esencat përpara aplikimit dhe masazhojeni butësisht për përthithje më të mirë.

Firma

COSRX

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

80ml

Snail Secretion Filtrate, Butylene Glycol, Niacinamide, 1,2-Hexanediol, Betaine, Panthenol, Water, Glycerin, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Allantoin, Carbomer, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Sodium Polyacrylate, Sodium Hyaluronate, Inulin Lauryl Carbamate, Arginine, Argania Spinosa Kernel Oil, Xanthan Gum, Sodium Surfactin, Ethylhexylglycerin, Glutathione

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “COSRX – Advanced Radiance Dual Essence”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART