- 20%

COSRX – AC Collection Ultimate Spot Cream

Original price was: 3,090 Lekë.Current price is: 2,472 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

COSRX AC Collection Ultimate Spot Cream

Krem i fortë qetësues për aknet që redukton sebumin e tepërt dhe minimizon aknet e theksuara në mënyrë efektive dhe të shpejtë.

Formuluar posaçërisht për personat me lëkurë lehtësisht të irrituar dhe të prirur ndaj akneve.

Përmban një kompleks unik CentellaAC-Rx i cili optimizon përfitimet shëruese natyrale të Centella Asiatica. Kompleksi qetëson irritimin, forcon barrierën e lëkurës dhe ruan hidratimin.

Ky trajtim i fuqishëm përmban gjithashtu kalaminë, oksid zinku, aloe vera dhe vaj të pemës së çajit. Këta përbërës ndihmojnë për ta mbajtur lëkurën të qetë, dhe pa shenja.

Linja AC Collection u krijua për lëkurën e prirur ndaj akneve dhe trajton gjithashtu aknet hormonale.

 • Hipoalergjik
 • Testuar nga dermatologë
 • Cruelty-free
 • Pa paraben

Udhëzime mbi përdorimin 

Pas pastrimit, tonifikimit dhe trajtimit, merrni një sasi të vogël dhe përhapeni në zonat që janë të prirura për njolla ose puçrra. Përhapeni butësisht për përthithje të plotë. Përdoreni në mëngjes dhe në mbrëmje.

Aloe Barbadensis Leaf Water, Butylene Glycol, Helianthus Annuus Seed Oil, Glycerine, Zinc Oxide, Cetearyl Alcohol, Dimethyl Sulfone, Betaine, Polysorbate 60, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Elaeis Guineensis (Palm) Kernel Oil, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, 1,2-Hexanediol, Calamine, Dimethicone, Illicium Verum (Anise) Fruit Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Xanthan gum, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Ethyl Hexanediol, Asiaticoside, Asiatic acid, Madecassic acid

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “COSRX – AC Collection Ultimate Spot Cream”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART