Contour Plus – Fisha për matjen e sheqerit në gjak

2,500 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Fisha matëse Contour Plus ofrojnë

 • Rezultate shumë të sakta dhe në përqendrime shumë të ulëta të sheqerit në gjak – ku bëhet kritike rëndësia e matjeve të sakta
 • Nuk ndikohet nga shumë substanca të zakonshme interferuese*
 • Korigjim automatik i hematokritit dhe një algoritëm që ofron saktësi të lartë në hematokrit që varion nga 0% në 70%
 • Teknologjia Sip-in®  që ndihmon në marrjen e sasisë së saktë të gjakut që në provën e parë.
 • Teknologjia Second-Chance® Sampling shtimin e një sasie tjetër gjaku kur mostra e parë nuk është e mjaftueshme
Firma

Ascensia

Linja

Contour Plus

Forma

Fisha

Sasia

50

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Contour Plus – Fisha për matjen e sheqerit në gjak”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART