- 30%

Nuxe – Prodigieuse, krem hidratues për zonën rreth syve

2,030 Lekë

(Contour des Yeux Prodigieuse ®)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Të gjitha llojet e Iëkurave
Përkujdesje hidratuese, anti- moshë dhe kundër rrathëve të syve për të gjitha tipet e Iëkurës. Prania e mikrosferave të acidit hialuronik i dhuron syve parandalim të plakjes, kurse kafeina vegjetale redukton rrathët.

Aplikohet në mëngjes dhe mbrëmje në zonën e konturit të syve. Pa paraben.

Rezultati: lëkurë rreth syve e bute, e rienergjizuar dhe më e re.

Firma

Nuxe

Linja

Prodigieuse

Mosha

20+

Forma

Flakon me pompë

Sasia

15ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Prodigieuse, krem hidratues për zonën rreth syve”

LART