Connetivina – Spray për djegie dhe skuqje

(1 përshtypje mbi produktin)

1,150 Lekë

(Connetivina Sole Spray)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Me veprim zbutës, qetësues në rast djegiesh dhe skuqjesh nga dielli.

Connettivina sole është një produkt topik me bazë acidin hialuronik (0,1%) dhe ekstraktin e farës së tërshërës (5%) që ndihmojnë rivendosjen e barrierës natyrale të lëkurës, reduktojnë skuqjen, ndjenjën e djegies, irritimin, ndjenjën e kruarjes.
Echium oil ka veprim mbrojtës, anti-inflamator ndërsa vitamina E veprim anti-oksidant. Nuk përmban paraben.

Mënyra e përdorimit:

Aplikoni produktin në pjesën e lëkurës duke e shpërndarë në mënyrë homogjene. Përseriteni në rast nevoje.

Firma

Fidia Pharma

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 4
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  50%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Connetivina – Spray për djegie dhe skuqje
 • .

  Esht super i mir

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART