Colinox

1,450 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Colinox

Colinox është një emulsion në pika me bazë Simethicone dhe Bacillus coagulans, i indikuar në trajtimin e meteorizmave (fryrjes intestinale si pasojë e gazrave), aerofagisë dhe dhimbjeve të barkut dhe gazrat tek foshnjat, fëmijët dhe të rriturit, edhe në prani të ndryshimeve të florës bakteriale të zorrëve.

Ndihmës në trajtimin e Helicobacter pylori.

Udhëzime mbi përdorimin

Të rriturit dhe fëmijët: 20 pika, mundësisht të holluara në lëng, 2-4 herë në ditë mundësisht pas ngrënies.

Foshnjat: 10 pika, mundësisht të holluara në lëng, 2-4 herë në ditë.

Firma

DMG Italia

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

20ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Colinox”

Simethicone (30% emulsion), Bacillus coagulans spores (minimum 1.5 billion / g), fructose, sodium benzoate, flavor.

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART