- 20%

Colief – Multibiotic Drops

1,800 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Colief Multibiotic Drops

I përshtatshëm për foshnjat që ushqehen me qumësht gjiri dhe formulë, që nga lindja e në vazhdim. Colie Multibiotic Drops mund të përdoret në mënyrë të vazhdueshme. Është krijuar për të ndihmuar në ruajtjen e florës natyrale të zorrëve të foshnjës tuaj, përmban 1.1 miliardë kultura të gjalla të Lactobacillus rhamnosus LGG i njohur për ndikimin e tij pozitiv në shëndetin e tretjes, duke forcuar mbrojtjen natyrale të zorrëve dhe duke promovuar një mikrobiomë të ekuilibruar të zorrëve. Duke reduktuar gjasat dhe ashpërsinë e infeksioneve gastrointestinale, ndihmon foshnjat të mbajnë një sistem të shëndetshëm tretës dhe ndihmon në përthithjen e lëndëve ushqyese, duke mbështetur rritjen dhe zhvillimin e foshnjave.Gjithashtu përmban Bifidobacterium infantis i cili luan një rol jetik në reduktimin e dhimbjeve të barkut dhe kapsllëkut, duke ofruar rehati dhe lehtësim për të vegjlit.

Karakteristikat:

 • Vegan
 • Pa gluten
 • Pa sojë
 • Pa ngjyrues artificial
 • Pa GMO
 • Pa qumësht

Udhëzime mbi përdorimin

Tundeni mirë derisa kultura e baktereve të përzihet në mënyrë të barabartë me vajin. Mbajeni shishen me kokë poshtë dhe hidhni 6 pika në një lugë. Një herë në ditë, jepini pikat direkt fëmijës suaj ose shtojini qumështit të gjirit, formulës ose kosit. Nuk rekomandohet shtimi i pikave në ujë, lëngje ose ushqim të nxehtë.

*Nuk është e nevojshme të ruhet në frigorifer. Mund të përdoret deri në 4 javë pas hapjes.

Firma

Colief

Mosha

0m+

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

8ml

Sunflower oil,bifidobacterium longum subsp.Infantis,lactobacillus rhamnosus,antioxidant:alpha-tocopherol ( Vitamin E).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Colief – Multibiotic Drops”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART