- 20%

Colief – Breathe Easy Vapour Rub (3m+)

Original price was: 1,450 Lekë.Current price is: 1,160 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Colief – Breathe Easy Vapour Rub

Colief Breathe Easy Vapor Rub është një dekongjesant i butë, i sigurt dhe i përshtatshëm, i përshtatshëm për foshnjat e moshës mbi tre muajsh. Colief Breathe Easy Vapor Rub vjen në një format të përshtatshëm stick-u, i cili mund të aplikohet drejtpërdrejt në lëkurë me lehtësi.

Colief Breathe Easy Vapor Rub përmban një formulim unik të përbërësve natyralë, të tillë si eukalipt; një anti-inflamator natyral i shkëlqyeshëm për rrugët e frymëmarrjes dhe mentol, i cili funksionon mirë së bashku me eukaliptin për të ndihmuar bllokimin. Këta përbërës janë të balancuar me vajra bajamesh dhe kokosi për lëkurën për një formulim të sigurt dhe të butë për fëmijën tuaj.

Kur aplikohet në lëkurë, nxehtësia e trupit bën që balsami të ngrohet, duke çliruar avujt thelbësorë me efekte të dobishme që zgjasin për orë të tëra. Një mënyrë tjetër që ta bëj funksional është fërkimi në një pecetë ose shami. Për të eliminuar mundësinë që fëmijët e vegjël ta vendosin produktin në sytë e tyre ose në pjesë të tjera të trupit, lecka duhet mbajtur larg fëmijëve.

Udhëzime mbi përdorimin

Duke përdorur stick-un me kujdes masazhoni butësisht gjoksin dhe shpinën e foshnjës për të ndihmuar në qetësimin dhe rehatinë.
Ose mund ta fërkoni në një pecetë ose shami. Për të eliminuar mundësinë që fëmijët shumë të vegjël ta vendosin produktin në sytë e tyre ose në pjesë të tjera të trupit të tyre, lecka duhet të mbahet larg tyre. Shmangni zonat që fëmija juaj mund të prekë.
Colief Breathe Easy Vapor Rub është i përshtatshëm për përdorim nga fëmijët mbi 3 muaj.

Firma

Colief

Mosha

Fëmijë

Forma

Stick

Sasia

30gr

Eucalyptus
Lemon
Menthol
Almond Oil
Coconut Oil

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Colief – Breathe Easy Vapour Rub (3m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART