- 20%

Colief – Breathe Easy Patches (3 vjeç+)

Original price was: 1,450 Lekë.Current price is: 1,160 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Colief – Breathe Easy Patches

Colief Breathe Easy Patch është një copëz e butë që mund të vendoset në veshje ose në shtrat. I përshtatshëm për fëmijët e moshës mbi tre vjeç, kjo copëz njëpërdorimshme përmban një përzierje natyrale të vajrave esencialë për të lehtësuar shqetësimin e ftohjes. Kur copëza është ngjitur në rrobat e gjumit, mundësisht afër gjoksit, nxehtësia e trupit lëshon avuj thelbësorë me efekte të dobishme që zgjasin deri në tetë orë.

Vaji i eukaliptit është një nga ilaçet më të mira natyrale për bllokimin, pasi ka një efekt anti-inflamator në rrugët e frymëmarrjes, duke lehtësuar hundët e bllokuara ose që rrjedhin nga shumë fëmijë. Përdorimi i eukaliptit si përbërës është balancuar me vajra mente, rozmarine dhe limon, të cilët gjithashtu ndihmojnë në reduktimin e shqetësimit dhe shtojnë vetitë natyrale anti-bakteriale dhe antiseptike të produktit.

Udhëzime mbi përdorimin

Hapeni qesen me kujdes dhe nxirreni butësisht copën. Hiqni shtresën mbrojtëse transparente.

Aplikoni anën ngjitëse të copës në veshje, mundësisht pranë zonës së gjoksit. Hiqeni copëzën butësisht në fund të aplikimit.

Colief Breathe Easy Patch është i përshtatshëm për përdorim nga fëmijët mbi 3-vjeç dhe është testuar shkencërisht për t’i dhënë fëmijës tuaj lehtësim deri në 8 orë.

Firma

Colief

Mosha

Fëmijë

Forma

Patch

Sasia

6 copë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Colief – Breathe Easy Patches (3 vjeç+)”

natural essential oils including eucalyptus, peppermint, lemon and rosemary oils.

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART