- 20%

Colief – Baby Scalp Oil

Original price was: 1,500 Lekë.Current price is: 1,200 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Colief Baby Scalp Oil

Me vaj trëndafili, kamomil dhe vitaminë E, Colief Baby Scalp Oil është formuluar për të hidratuar dhe qetësuar butësisht lëkurën dhe skalpin e foshnjës tuaj. Foshnjat shquhen për lëkurën e tyre super të butë, por ato zakonisht mund të zhvillojnë skalpe të thatë ose të krisur, veçanërisht në vitin e parë. Vaji i kokës së foshnjës Colief është formuluar, me përbërës të ardhur nga natyra, duke përfshirë vajin e trëndafilit dhe kamomilin, për të hidratuar dhe qetësuar butësisht lëkurën dhe skalpin e foshnjës tuaj. Thjesht masazhoni vajin në lëkurën ose skalpin e foshnjës dhe kjo përzierje hidratuese përthithet shpejt, duke ndihmuar në zbutjen dhe pastrimin e koreve të kokës ose lëkurës së ciflosur. I krijuar me përbërës ushqyes me bazë bimore që janë mjaft të butë për t’u përdorur që nga lindja, Colief Baby Scalp Oil ndihmon në mbrojtjen e gjendjes së lëkurës së foshnjës tuaj.

E bërë nga Mirësia

Colief Baby Scalp Oil është bërë me përbërës ushqyes mjaftueshëm të butë për t’u përdorur që nga data e plotë e lindjes.

 • Vaji i trëndafilit – Një hidratues i lehtë që përmban acide yndyrore esenciale Omega 3 dhe Omega 6, i cili mendohet se ndihmon në hidratimin e lëkurës
 • Kamomili – I njohur për vetitë e tij qetësuese, kamomili mendohet se ndihmon në qetësimin e lëkurës
 • Vitamina E – Një antioksidant natyral, që mendohet se ndihmon në qetësimin dhe mbrojtjen e lëkurës.

Udhëzime mbi përdorimin

 • Hidhni pak vaj në duart tuaja ose direkt në skalpin e foshnjës tuaj.
 • Masazhojeni butësisht vajin në lëkurën e kokës për të hidratuar lëkurën e thatë të ciflosur.
 • Ju gjithashtu mund të provoni të përdorni një furçë të butë në skalp për të ndihmuar në heqjen e lëkurës së ciflosur.

 

Firma

Colief

Mosha

Të gjithë

Sasia

30ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Colief – Baby Scalp Oil”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART