Cicatridina – Spray rigjenerues i plagëve dhe djegieve

1,400 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Trajtim ndihmues në proceset rigjeneruese të plagëve sipërfaqësore ose të thella (djegie, plagë kirurgjikale, djegie, dekubituses dhe ulçera).

Udhëzime mbi përdorimin

Sprucojeni në lëkurë në një distancë 10-15 cm. Përsëriteni 2 ose 3 herë në ditë.

Firma

Farma Derma

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

125ml

Composition: aluminum starch octenylsuccinate, hexamethyldisiloxane, sweet almond oil, vitamin E acetate, ximeninic acid, lemon essential oil, melaleuca essential oil, hyaluronic acid sodium salt, butane, isobutane, propane.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Cicatridina – Spray rigjenerues i plagëve dhe djegieve”

LART