Chicco – Zbutës për rrobat, delicate flowers (0m+)

380 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Dhuron freski dhe butësi të gjithë rrobave të fëmijës pa irrituar lëkurën e ndjeshme. Parfumos në mënyrë delikate, pa dëmtuar fibrat dhe ngjyrat.

 • Aromë delikate e luleve
 • Formulë e përqendruar: garanton 30 larje në vetëm 750ml produkt
 • Efikas si në larje me dorë dhe në lavatriçe
 • Hipoalergjik, i testuar dermatologjikisht, i testuar për përmbajtje të Nikelit.
Firma

Chicco

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe

Sasia

1.5 litër, 750ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Chicco – Zbutës për rrobat, delicate flowers (0m+)”

LART