Chicco – Well Being Bottle Glass Bottle (0m+)

900 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Chicco – Well Being Bottle Glass Bottle

Një shishe me formë ergonomike që e bën më të lehtë ushqyerjen si për prindërit ashtu edhe për foshnjat. Përmban një kokë fiziologjike anti-kolike me një biberon silikoni simetrik, të shtrirë dhe të rrafshuar të frymëzuar nga forma e gjirit në gojën e foshnjës gjatë ushqyerjes. E butë dhe elastike me një fund Soft Sense që i jep bebes një ndjesi të këndshme dhe natyrale. Ai përshtatet në mënyrë të përkryer në gojën e foshnjës dhe respekton lëvizjen natyrale të thithjes.

I lehtë për t’u përdorur me mbylljen e tij të sigurt dhe qafën e gjerë, i shpejtë për t’u mbushur dhe i lehtë. I bërë prej qelqi të pastër borosilikat, higjenik dhe i sigurt: rezistent ndaj goditjeve dhe nxehtësisë. I pajisur me një kapak kundër rrjedhjeve për mbrojtje maksimale dhe higjienë të përsosur.

Udhëzime mbi përdorimin

Lajeni dhe sterilizoni para përdorimit të parë.

 

0/5 (0 Reviews)
Firma

Chicco

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Chicco – Well Being Bottle Glass Bottle (0m+)”

LART