Chicco – Thermometer Digital Digibaby

1,480 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Chicco Thermometer Digital Digibaby

Termometri dixhital Chicco Digibaby është i përshtatshëm për matje temperature në tre forma: rektale, në sqetull, ose orale.

Leximi rektal/oral dhe nën sqetull kryhet në vetëm 60 sekonda pas vendosjes. Ju do të njoftoheni me një sinjal akustik, i cili tregon që matja e temperaturës ka përfunduar.

Do të bjerë një alarm notifikues sërish, në rast se temperatura është mbi 37.8 gradë Celcius. Ky termometër ruan temperaturën e fundit të matur, si dhe fiket automatikisht.

Shumë i përshtatshme për sqetullën e foshnjës, i shpejtë dhe i saktë në matje.

Digibaby është shumë praktik në përdorim, dhe ka ka përmasat 14 × 2 cm.

Termometri dixhital Chicco Digibaby është i përshtatshëm edhe për të rriturit.

Firma

Chicco

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Chicco – Thermometer Digital Digibaby”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART