Chicco – Thermo Eco (0m+)

1,000 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Chicco – Thermo Eco (0m+)

Termometër qelqi pa mërkur dhe miqësor me mjedisin.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e matjeve: rektal, axillary dhe oral.
Praktik dhe shumë i thjeshtë për t’u përdorur.

Udhëzime mbi përdorimin

Termometri ka një mbështjellës qelqi të mbyllur hermetikisht, higjenik dhe dezinfektohet pa kufizime. Para se të merrni temperaturën, sigurohuni që vlera e treguar në kolonën e galiumit të jetë nën 36 ° C.

 

0/5 (0 Reviews)
Firma

Chicco

Mosha

Të gjithë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Chicco – Thermo Eco (0m+)”

LART